| deadman a întrebat:

Am foarte mult par pe picioare. Nu vreau sa creasca ma mult daca ma rad. Nu imi place sa ma epilez cu ceara si as vrea sa ma tund. Crede-ti ca este mai bine sa ma tund?

2 răspunsuri:
| FlOrEnTyNnNa a răspuns:

Nu eu zic sa te faci cu ceaca dar eu intai ma.m epilat cu crema sau cu bigul special e piciaore si apoi dupa ce mi.a crezcut putin mai mult dar nu chiar foarte mult de duci la cosmetica prima oara stiu ca o sa te doara dar daca o sa te faci a 2 oara nu o sa te mai doara stiu eu bine asa am facut si eu sper ca te.am ajutat

| Iubirici a răspuns:

Daca nu iti place sa te epilezi cu ceara...credca mai bine fa'te cu lama big grin. parererea mea