| VladCosmin007 a întrebat:

Am fost 3 ani cel mai bun prieten al unei fete, pana cand am zis sa incerc sa fiu impreuna cu ea si ea a zis da si dupa aia m.a lasat pentru altul de la alt liceu. Eu si ea suntem in aceeasi clasa in a 11a. Si am injurat-o in fata, ea pe mine in fine... am vb cu ea azi si ne-am spus unul altuia ca ne pare rau. Eu o iubesc dar ea ma considera fratele ei. Acum ca am o sansa sa aleg cum sa ma comport cu ea, ce ar trebui sa fac ca sa ma placa si ea?

Sa uit ca exista adica nici macar sa ii zic bună;

Sa fim prieteni gen sa vorbim mai multe noi doi

Sa fim colegi adica sa ii zic buna si ea sa imi zica buna si atat.

Eu ii dadeam bani mereu telefonul non stop si am s8 plus il dadeam pentru ca nu are telefon nu ii da voie tasu. Plus de asta, ea este mai proasta si cam uita niste chestii importante. Ce sa fac sa ii bag mintile in cap si cum sa ma comport cu ea?

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Sa nu mai fii tu atat de fraierica...nu ii mai da nici bani, nici telefon si nici nu mai sta atat pe langa ea.

| VladCosmin007 explică (pentru sofisis):

Zi cum ar trebui sa ma comport? Ea inca cdede ca o iubesc, asa e dar nu ii mai spun ca o iubesc si nu ii mai dau nimic. Avea sa imi dea si niste bani i.am zis ca trec cu vederea sa vada ca sunr baiat bun cu ea cu toate ca ea a fost rea cu mine

| sofisis a răspuns (pentru VladCosmin007):

Eu in locul tau as disparea o perioada din peisaj. Eventual as iesi cu altele. Ideea e ca oricum dinamica relatiei s-a schimbat.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Aia profita de tine la maxim si vrei sa continui, macar sex ofera?

| Freya1 a răspuns:

E ciudat ca spui ca e prosta si ca vrei sa ii bagi mintile in cap dar spui in acelasi timp ca o iubesti.
Daca nu poti sa fi cu ea ramai prieten sau las-o in pace nu poti obliga pe nimeni sa te vrea.Te-a vazut ca pe un prieten si atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fim colegi adica sa ii zic buna si ea sa imi zica buna si atat.

Cea mai buna varianta. big grin Chestiile cu banii tine-le pentru tine, asa e cel mai corect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti terminat, nu mai ai ce face ai si investit prea mult in ea, te si fraiereste. Uitã de ea, o lasi in pace, dacã se roagã ea sa fie cu tine o pui sã te pupe in fund, la propriu si sa-ti dea de baut la ea acasã. Si atunci poate, doar poate o ierti