| Donovan a întrebat:

Am fost ales sa concurez la balul bobocilor dar am mari emotii(mi-e frica)cum pot sa scap de frica si de emotii?

cel mai bun raspuns are funda

5 răspunsuri:
| princess97 a răspuns:

Cel mai bine nu te gandii tot timpul la asta. gandeste-te ca poti si ca nu degeaba ai fost ales. lasa totul in voia sortii tongue...
si imagineaza-ti acolo ca esti singur si si nu te vede nimeniwinking. esti doar tu tongue

| blackangel95 a răspuns:

Si eu am avut mari emotii inainte de bal apoi cand am inceput balul na mai avut nici o emotie pentru ca eram cu colegii mei si ne sustineam unul pe celalant...gandestete ca orice ai face nu se va intampla nimic rau, pur si simplu incearca sa te controlezi. Emotiile astea sunt numite trac de scena dar iti spun eu din propria experienta ca atunci cand vei fi pe scena nu vei mai avea nici o emotiie, cele mai mari emotii e la inceput ca dupa aceea te vei obisnui.

| georgiana14 a răspuns:

Buna deci nu trebuie sa ai emotii, sa fi tu insuti, terbuie sa iei o fata frumosa si sa fiti numai voi 2 in gandul tau va fi cel mai romantic moment succes, funda?

| crazyfun a răspuns:

Balul bobocilor, du-te si distreazate, nu ai sa regreti, emotile sut pe moment, cand va incepe balul, ele sigur vor trece, mie mi-au trecut, si te atunci ador scenalove struck, balul bobocilor de cele mai multe ori este o partie pentru lansare, evidentiere, dupa acest eveniment, iti vei mai dori sa fi pe scena, si sa prezinti sau sa faci diferite scenete...in orice caz o sa fie super, nu il rada e un moment unic in viata ta, nu il rata!, emotile sunt trecatoare...

| lolwut a răspuns:

Bea o berewinking la mine merge mereuwinking