| Ashley0 a întrebat:

Cum sa fac sa scap de emoții? Peste câteva zile voi prezenta, împreună cu o prietena, balul bobocilor... Si am emoții destul de mari, având in vedere faptul ca vor fi multi oameni in sala.
Aveți vreo soluție? Va rog!
Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Anca95 a răspuns:

Este normal sa ai emotii, mai ales daca este prima experinta de acest gen.Ideea este sa fii increzator in tine, la urma urmei in sala sunt colegii tai, pe care ii cunosti si te cunosc.nu te gandi ca o sa gresesti sau nu stiu ce, a gresi e omeneste.big grin