| anonim_4396 a întrebat:

Am fost cu prietenul meu impreuna 1 an si 4 luni dar la doua luni dupa ce ne-am cunoscut la noi inca nu era tare serios si am esit cu un baiat peste citva timp i-am spus nu am mai putut ascunde de el, el ma ertat era tot bine peste un timp a incput sa se comporte altfel, anul trecut de 8 martie am fost la scoala muzicala la sora mea am plecat in locul mamei pentru ca copii au facut program pentreu copii si fiind la scoala muzicala tel meu era in buzunar la palton si intimplator l-am sunat si eu tocmai vorbeam cu directorul scolii despre reusita surorei mele dar in timpul cela cinta si muzica taree apoi prietenul meu m-a sunat si a inceput a striga la mine sa ma numeasca urit sa-mi zica cal insel dar astpa nici pe aproape nu era ma jignit foarte tare mi-a spus ca nu mai are nevoie de mine eu i-am lamurit ce si cum a fost si nu ma crezut citeva zile nu am vorbit de loc dupa care am esit din nou cu baiatul care am esit mai ininte dar si el in sara ceea a esit cu o alta fata dupa care mie foarte tare mia parut rau mi-am cerut scuze am incercat sa ne impacam dar el citeva zile statea si se ridea cum eu sufeream de ce am facut dupa care el mia spuc ca ne impacam cu conditia ca ii dovedesc ca am nevoie doar de el.Acuma chiar a venit momentul ca intradevad doar de el am nevoie dar ne certam des acum cu 4 zile in urma mi-a spus ca eu nu ma comport cu trebuie si ma sters din skaip la tel nu-mi raspunde si azi am citit la el pe odno ca are alta prietena, nu stiu cum sa fac ce sa-i zic imi vine sa-l omor dupa atita timp cit mam inchinat in fata lui el imi face asa, sincer sunt in stare sal omor

2 răspunsuri:
| SolitarHacker a răspuns:

Pai ce mai stai Omoaral laughing glumesc. stai lin te va cauta elwinking prima dragoste nu se uita asa cu una cu doua big grin