| love12 a întrebat:

Am fost cu un baiat care imi placea mult de tot dar...acum nu mai sunt...si cred ca el inca ma mai iubeste...si eu il mai iubesc pe el... ce pot face in cazul asta?

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Apropie`te din nou de el si vezi daca iese cv...winking

| Mya a răspuns:

Sa afli daca simte acelasi lucru sau nu! Cum? Fii directa si intreaba'l! Nu te baza pe ceea ce iti zic "prietenii"...Astfel vei scapa de indoieli si vei sti cu certitudine ce vei avea de facut.

| RossSaid a răspuns:

Daca il iubesti impacate cu el. Altfel "mai trz" o sa incepi sa te intrebi cum era daca te impacai cu el? si chestii de genuwinking

| zeeeeeex a răspuns:

In primul rand pune`ti in ordine etapele intamplarii care a dus la despartirea voastra si daca sentimentele inca sunt si desigur daca mai este si dorinta... Fa tot ce poti sa va impacati daca ajungeti la un comun acord!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Stai cu el de vorbă și clarificați dacă mai rămâneți împreună sau fiecare își vede de viața sa.
Pa, pa.

| sunshinee_5694 a răspuns:

Daca amandoi va iubiti nu are rost sa pierdeti o relatie pentru o simpla cearta.
Cea mai buna metoda e sa discutati sa vedeti punctele bune sau proaste ale relatiei si sa ajungeti la un numitor comun.

Take care!
Pa, pa!:*