| anonim_4396 a întrebat:

Am fost cu un tip. Si l-am intrebat daca vrea sa ne impacam prima data a zis "nu stiu" a doua ora care a fost luna asta, si mi-a zis "nu stiu, poate dar nu acum" pana sa il inreb ne-am intalnit dar era si varu meu care ii este prieten si s-a comportat la fel ca inainte se dadea la mine si chesti... incerca sa imi puna mana pe crrrr, dar nu inteleg de ce a zis ca nu vrea sa ne impacam acum.

Răspuns Câştigător
| SeNyS a răspuns:

Inseamna ca e un ratat, si face chestiile astea sa se dea si el mascultongue...chiar daca iti plc d el.cand fc chestiile astea in prezenta celorlalti... da-i cu flit sa se simta prostwinking

2 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Lasa-l balta. Ce fraier.

| Aerosmith a răspuns:

Asa e. Nu prea merita. Are balta pesti.