| IubesteEa a întrebat:

Am fost cu unu de 12 ani acum suntem despartiti si ne-a nu da semne ca ar vrea sa se impace cu mine, prima oara l-am inselat cu colegul lui si m-a prins apoi cand l-am intrebat daca mai suntem impreuna a zis cu o voce joasa da s-o fi suparat? apoi a 3 a zi m-a parasit prin telefon ma rog sms? a doua ora ne-am impacat ca i-a zis lui oana bff ca ma iubeste si ca ar vrea sa se impace si mi-e mi-a zis la fel ca ma iubeste 99% si mi-a trimis emoticonul ala cu ras dc? si tot se auzea zvonurile ca el isi bate joc de mine dar eu simteam ca nu-i asa ca ma iubeste, ma rog intuitia feminina ce sa fac acum ca sa ma impac cu el? si-o fi batut joc de mine? ma iubeste cu adevarat

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Damaris_8457 a răspuns:

In primul rand tu cati ani ai? \happy
daca el are 12 ani?

nu crezi ca esti un pic cam mica?
ai putea sa mai astepti si u ca mai crezi macar vreo 2 ani
nu te supara dar asta`i adevarul :*

| Cathyy a răspuns:

L-ai parasit. Deci poti uita de el. Viata merge inainte si tu mergi cu ea. Mai sunt si altii pe lume happy

| Anonimulll a răspuns:

Eu spun sa te intalnesti cu mine

| Tony_8134 a răspuns:

Isi bate cred joc si eu am aceeasi varsta si asa as face.DE ce l-ai inselat?