| IubesteEa a întrebat:

Eu am 13 ani si el 12 prima oara cand am fost cu el l-am inselat ca se auzeau zvonuri ca isi bate joc de mine apoi l-am intrebat daca mai suntem impreuna si cu o voce joasa a zis da ca m-a prins ca l-am inselat asta a fost la scoala cu colegul lui apoi a 3-a zi s-a despartit de mine fara sa imi zica motivul care o fi fost motivul?

8 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Ce relatii aveti voi la 13 ani, nu stiu...
Mai asteptati sa cresteti.
Esti mica, habar nu ai ce implica o relatie si nici nu stii sa respecti oamenii.

| Yng a răspuns:

Motivul a fost ca s-a simtit calcat in picioare. Nu e bine sa asculti zvonurile. Tu ai fost vinovata ca l-ai inshelat. de aia te-a parasit!

| Andreeaa19 a răspuns:

Pai motivul erra ca l-ai inselat, poate a stat sh s-a gandit sh a ajuns la concluzia ca ii e mai bine fara tine

| EnjoiProSkater a răspuns:

Macar el a rezistat la despartire nu cum a facut un prieten cu tentativa de sinucidere.

| creatza_8342 a răspuns:

Nu stiu eu cred ca a fost din cauza ca l-ai inselat! dar cel mai bine ar fi sa vorbesti deschis cu el fata in fata si sa calrificati lucrurilewinkingwinkingwinkingsucces sper sa iti fi fost de ajutor sfatul meu

| Adrian1602 a răspuns:

Te va insela si el pe tine cu prima care ii va veni in cale.

| Danyela2011 a răspuns:

Chiar si asa nu trebuia sa-l inseli cred ca si-a pierdut increderea in tine cum si tu ti-ai pierdut-o in el

| crina_2867 a răspuns:

Ei bine si tu ai patrea ta de vina nici tu nu trebuia sa il inseli doar datorita unui zvon poate nu erau adevarate acele zvon si logic ca atunci cand baiatul a aflat ti-a dat papuci cred ca is pierduse toata increderea in tine