| CocaCola112 a întrebat:

Am fost împreună cu o fata de 12 ani eu am 14 ea vrea sa ne sărutam dar am refuzat-o deoarece nu stiu cum.Cum as putea învăța?

9 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Circula un video pe fb cu o nemtoaica mică ce sărută un perete, cred că ți-ar fi de folos laughing)) Vezi cum dai de el.

| irina202333 a răspuns:

Ai putea invata mai intai ca se scrie 'as' nu 'asi'. Vezi ca dai examen anul asta si tu habar n-ai cum se scrie corect.

| corbulalbrosu a răspuns:

Exersand cu ea.Din moment ce doreste sa va sarutati inseamna ca stie ea. Tu trebuie doar sa accepti si te invata ea laughing

| neutrino a răspuns:

Spune-i adevarul si roag-o pe ea sa te ajute. Daca nici ea nu stie atunci pupati-va si vei vedea ca usor, usor, pupatul se transforma in sarut.

| LoveSleep a răspuns:

Crezi că ea știe? Stai calm și pup-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i sa te invete sa saruti da asa in gluma si o sa te sarute ea si tu o sa o urmeziwinking

| anonima0101 a răspuns:

Baga-i limba in gat rolling on the floor Ba 12 ani? Serios? Eu la varsta aia ma jucam cu papusile iar acum astea invata sa sarute. R.I.P copilarie. *Lacrima*

| CocaCola112 explică:

Dar cum sa o pup adică ea vrea dar nu am curaj.

| CocaCola112 explică:

Sau după sărut mozolul este mai intens sau mai lent, calm.