| theonefy a întrebat:

Am fost in o excursie cu grupul in Bucuresti si era acolo un baiat care se dadea la multe fete... si la scoala ma saluta de fiecare data cand ma vede si imi zanbeste cateodta (precizez ca un grup de fete de la scoala au sarit pe el si al a fugit de ele nu le-a zis nimic, m-a salutat pe mine... ma place cum sa imi dau deama daca da?

1 răspuns:
| CherryHugs17 a răspuns:

laughing asta-i buna a fugit de ele. da cati ani are 3 doamne ]

ok deci daca te saluta numai pe tine si fuge de ele e clar ca te place funda?