| theonefy a întrebat:

Am fost in o excursie cu grupul in Bucuresti si era acolo un baiat care se dadea la multe fete... si la scoala ma saluta de fiecare data cand ma vede si imi zanbeste cateodta (precizez ca un grup de fete de la scoala au sarit pe el si el aplecat
nu le-a zis nimic, m-a salutat pe mine... ma place cum sa imi dau deama daca da?

2 răspunsuri:
| blackrose269 a răspuns:

Din moment ce se da la toate fetele, inseamna ca vrea sa fie in centrul atentiei.Il poti saluta si tu la randul tau,dar in acelasi timp sa nu ii dai senzatia ca si tu il placi[chiar daca poate e asa].In timp, iti poti da seama daca te place pur si simplu din comportamentul lui. Daca toate fetele sar pe el si sunt lesinate dupa el iar tu esti putin mai distanta, poate ca il atrage faptul asta.Cum am zis, vezi in timp din comportamentul lui. Funda?big grin

| EduardPaul94 a răspuns:

Pai normal ca te place.imi dau seama ca ar vrea sa se bage in seama cu tine.tocmai de asta te saluta numai pe tine pentru ca, cred eu ca acele fete nu sunt poatrivite pentru el...dar mai e o problema.s-ar putea sa te salute doar pe tine ca sa le faca in ciuda celorlalte fete...dar mai mult ca sigur daca zici ca nu vrea sa stea cu acel grup de fete si te saluta doar pe tine, te considera mai potrivita pentru el fiind probabil interesat de o relatie.asa ca ai grija de el sa nu-l lasi celorlalte fete.daca si tie iti place de elwinking. ceao. FUNDA?