| anonim_4396 a întrebat:

Am fost intr-o excursie, unde am baut bere cu lamaie impreuna cu niste prietene ( colege de clasa ). Pana la urma cu profii acolo a fost ok, dar sa aflat la scoala si baietii au inceput sa faca misto de noi! Unu de mine in mod special. Imi zice : betiva, crasmarita etc. Mi-a mai zis ca ii place sa ma tachineze! Si nu il mab in seama si tot nu inceteaza. Stiu ca e logic ca ma place... Dar e prost si urat! Si nu stiu cum sa fac sa il opresc! Nu il zic ca nu vreau s fiu o paracioasa! Cum as putea sa il opresc? (cred ca ar trebui sa mentionez ca am 13 ani )

Răspuns Câştigător
| muciferus a răspuns:

Toti baietii sunt la fel: nu-i bagi in seama. Cand vine langa tine, tu sa pleci, nici sa nu te uiti la el, sa nu-i vorbesti nici un cuvant. Fa altceva, vorbeste cu o colega. Fa-l sa se simta un nimic happy