| anonim_4396 a întrebat:

Deci. povestea mea.
Am 2 prietene, ele sunt combinate dar eu nu..si am cunoscut asta vara 3 baieti iar vara asta am aflat ca unul dintre ei ma place si eu il plac.big grin.
Iar prietenele mele vor sa ne combine dar nu stiu ce vrea el de fapt...
Una dintre prietene a spus verisorului ei ca eu si acel baiat suntem impreuna ..si azi trece pe strada si face acel verisor ca.
Bai nu este asa ca tu si Maria (eu ) sunteti impreuna?
Si face el ca :Ce?
Eu ii ziceam sa taca ..si acum 2 zile a spus prietena mea prin telefon ca il plac si el zice ca :Serios?
Eu am aflat de la prietenul lui ca inca ma place ..Nu stiu cum se simte...dar eu ma simt prost..astept raspunsuri si de la fete si de la baieti..mai ales baieti dar fara "misto".happy dau vot pentru raspunsuri folositoare.straight face

5 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Daca te place, iesiti doar voi 2 prin oras, in parc, ceva... si dupa aia totul va veni de la sine: o tinere de mana, o imbratisare, un sarut, iar dupa aia posibil sa te roage sa fi cu el. Dar nu va merge din prima zi. Daca ai rabdare si va atasati unul de altul o sa va fie mai simplu happy
Si in legatura cu ceea ce s-a intamplat, poti sa glumesti putin, sa spui ceva de genul: cica se zicea ca suntem impreuna cand nu eram. Uite, acum suntem si asta e tot ceea ce conteaza. Ma rog happy Fa ceea ce iti spune inima :*

| cristi62 a răspuns:

E chimie intre voi, poezie despre 2 happy.heyhappy eu sunt baiat. ar trebui sa faci tu primul pas ..si spunandu-i ce simti pentru el) nu ai nimic de pierduthappy cred ca te place) pa)

| dyabolic a răspuns:

Afla numarul lui de telefon si da-i un mesaj ceva de genul: daca tot suntem impreuna de ceva timp hai sa ne si intalnim... asa vezi ce gandeste, daca re refuza zici ca a fost o gluma pentru ca ai auzit ca lumea v-a combinat happy

| anonim_4396 explică (pentru dyabolic):

Eu ma refeream la el ..adica cand i-a zis verisorul prietenei mele. oare se simte prost? ..si oare chiar ma place?
Ca atunci cand ieseam mai multi ..numai la mine se uita..ma analiza din cap pana in picioare.

| dyabolic a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca se simte prost nu are de ce, si ai zis ca se uita la tine te analiza. Unui baiat daca nu-i place o fata nu se uita la ea. Bine acum noi doar incercam sa analizam, nu avem de unde sa stim ce este exact in sufletul lui. Cel mai bine incerci sa te intalnesti cu el singura si vezi cum se comporta, daca se apropie de tine etc. Noi aici putem doar sa ne dam cu parerea despre ceea ce ne spui tu.