| anonim_4396 a întrebat:

Am fost intr-o excursie, unde am baut bere cu lamaie impreuna cu niste prietene ( colege de clasa ). Pana la urma cu profii acolo a fost ok, dar sa aflat la scoala si baietii au inceput sa faca misto de noi! Unu de mine in mod special. Imi zice : betiva, crasmarita etc. Mi-a mai zis ca ii place sa ma tachineze! Si nu il mab in seama si tot nu inceteaza. Stiu ca e logic ca ma place... Dar e prost si urat! Si nu stiu cum sa fac sa il opresc! Nu il zic ca nu vreau s fiu o paracioasa! Cum as putea sa il opresc? (cred ca ar trebui sa mentionez ca am 13 ani )

Va roog spuneti-mi ca ma dispera!

Răspuns Câştigător
| Zeref a răspuns:

Daca o spui in public nu se mai duce.Si daca se duce ii spui "paraciosu" sau turnatorul sau snitch.Ii intorci inapoi.Se opreste el si incepi tu.Asta daca vrei sa dai curc razbunarii.Nu te duce deloc capu.

7 răspunsuri:
| user1234554321 a răspuns:

Ce pu.a mea au ei treaba ce faci tu cu viata ta
spune-i la baiat ca nu ai baut pe bani lui sau pe a lui alti. uite id meu
cristinatatar63
contacteaza-ma

| neutrino a răspuns:

Asa prost si urat, se pare ca spune adevarul. Si adevarul doare. De ce ar fi logic sa te placa? Fiinca e prost? Sper ca acum cand ai scris nu ai atentat iar... ca asa pare dupa repetitia expusa.

| teo6dia4c99 a răspuns (pentru neutrino):

E prost fiindca e corigent, urat ca asa e el, nu imi place mie cum arata, ma place din clasa 1 si miau si zis baietii si chiar el!

| Zeref a răspuns:

Ai gresit categoria.Tot ce am inteles este ca ai baut bere cu lamaie si unul iti tot mentioneaza astalaughing). Daca ala tot face asa inseamna ca e copil prost si handicapat.Ii poti mentiona si asta.

| teo6dia4c99 a răspuns (pentru Zeref):

Nu pot! Ca e atat de prost incat ma spune profesorilor! Si avem o diriga plecata cu pluta!

| Zeref a răspuns (pentru teo6dia4c99):

Daca o spui in public nu se mai duce.Si daca se duce ii spui "paraciosu" sau turnatorul sau snitch.Ii intorci inapoi.Se opreste el si incepi tu.Asta daca vrei sa dai curc razbunarii.Nu te duce deloc capu.

| PurpleSmile a răspuns:

Sa inteleg ca tu ai 13 ani? In fine.
E foarte simplu:
1. Il tachinezi si tu.
2. Il ignori total. (Si cand zic total ma refer sa nu ii faci jocul, gen el te ataca, iar tu te enverezi. s.a.m.d.)
3. Chestiile astea sunt adolescentine pana cand o sa va maturizati.

| Florin_Silviu_1995 a răspuns:

Da eu spun ca e disperat pentru ca toti baietii fac asa pentru ca si eu sunt baiat si stiu deci dispera dupa tine