| DakotaRoyse a întrebat:

Am găsit la un magazin o pereche de pantaloni aşa cum am visat de când mă ştiu. Singura problemă e că sunt de băieţi. Am căutat în tot oraşul pantaloni de genul pentru fete, da' n-am găsit, decât strâmţi, şi nu vreau strâmţi. Ar fi ceva ciudat dacă i-aş cumpăra pe cei de băieţi? Ce diferenţe sunt între pantalonii de fete şi cei de băieţi? (în afara că sunt largi, strâmţi sau la şliţ)

Răspuns Câştigător
| christine044 a răspuns:

Nu cred ca exista vreo alta diferenta. Dupa parerea mea, nu ar exista o problema. Nu exista un zid de nestrapuns intre cele pentru fete si cele pentru baieti. Daca iti plac, cumpara-i. Sunt sigura ca nimeni nu va sti ca sunt de baieti decat daca le vei spune tu happy

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse explică:

Mersi la toţi pentru răspunsuri happy

| Pinky_8498 a răspuns:

Daca iti plac eu zic sa ii iei. Si asa se poarta blugii "boyfriend"hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai bugii de baieti devin din ce in ce mai efemianti.+ ca mie de ex imi sta mai bine in haine de baietilaughing) daca iti plac .i.ai, no sa te opreasca luemas pe strada sa.ti zica ca sunt de baiat. pupici:**

| JustAdrian a răspuns:

De obicei cei de baieti sunt mai largi jos... dar nu in totalitate. arate-ne o poza. si ne vom da cu parea.