| anonim_4396 a întrebat:

Am gresit l-am mintit si acum nu ma mai crede... vreau sa ma creada sa creada in mine si sa ma ierte ca i-am gresit pentru ca il iubesc.Cum sa ma comport cu el in situatia asta?

1 răspuns:
| Anonim_4466 a răspuns:

Incearca sa'i fii alaturi in momentele grele, atat incat sa simta el ca are incredere in tine, si sa ti se deschida in fata. eh increderea este, doar ca ii este teama de tradare, si de aia nu'si deschide sufletul, incearca sa fii mai deschisa, vorbeste despre tine, spune'i ca tu ai incredere in el, dar asta trebuie sa dovedesti, si daca el isi recapata increderea este bine daca nu tot bine, nu te stanjenii sa cazi in plasa unui baiat, mai sunt baieti si viata merge inainte. Bafta!