| babygirlmeli a întrebat:

Am hotarat cu clasa, ca, anul acesta, o sa luam fiecare un cadou unui coleg. si am extras biletele, la, la, la si eu trebuie sa ii iau un cadou unui coleg, baiat, si este si mai fitos din fire laughing. adica nu chiar orice il multumeste. ceva idei? thinking fundoi pentru cea mai buna love struck.

2 răspunsuri:
| alleecsandra a răspuns:

Daca spui ca e fitos pai o pereche de adidasi nike eu cred ca ar merge sau daca nu... un parfum de firmawinkinghappy

| mar2012 a răspuns:

Pai acum depinde de fiecare poti sa ii iei:o carte, o minge, un joc, un parfum...