| xoxolove96 a întrebat:

Ca in fiecare an, la scoala trebuie sa extragem un biletel cu numele unui/ei coleg/e si sa-i facem un cadou. Anul acesta am extras numele unui baiat, iar problema e ca nu stiu ce cadou sa-i fac. M-am gandit la un parfum da mi se pare prea banal si putin.

8 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Dar nu suntem in vacanta? Ia-i un tricou, un parfum, o bratara barbateasca din piele...

| rocket a răspuns:

Poti sa ii cumperi un ceas la care primesti cadou o bratara, de aici: http://www.crystalglamour.ro/catalog/ceasuri/ceasuri-barbati/
Sigur ii va placea

| Mwha a răspuns:

Eu zic sa ii iei un tricou de firma ( de la H&M, C&A ( ceva de genu ), un ceas sau o carte big grin

| andru10best a răspuns:

Un tricou cu semnificatie, un cd cu muzica, un pix de calitate, o carete buna daca ii place sa citeasca sau o carte din domeniul care il pasioneaza.

| SarosBogdan a răspuns:

Depinde si cati ani are...
Daca tot vreti sa ai faceti cadou, si sa va tina minte, ar trebui sa ai luati ceva folositor si de durata, nu parfum.
Un tricou, bretara, ceva de genu...
Pe care sa al/o pastreze ceva timp.

| xoxolove96 explică (pentru SarosBogdan):

Are 17-18 ani

| SarosBogdan a răspuns (pentru xoxolove96):

Iai un tricou bun si o bretara sau un lantic, sa fie dragute! Scceswinking

| xoxolove96 explică:

Mersi mult tuturor