| marilena04 a întrebat:

Am hotarat impreuna cu diriginta ca inainte de vacanta de Craciun ca fiecare sa faca cate un cadou unui coleg. ce as putea cumpara? app persoana careia ii vom da cadoul va fi aleasa la intamplare dintr-o urna cu toate numele noastre si as vrea sa iau ceva potrivit si pentru o fata si pentru un baiat...

3 răspunsuri:
| maryy a răspuns:

Buna.Am avut si eu acest concurs acum vreo 4 ani laughing si i-am luat un ursulet dragut de plus alb care scria I love you laughing poti lua la fel sau un parfum, un ceas, un lantisor cum vrei tu si Sarbatori fericite!

| unknown a răspuns:

Ceva de craciun, poate o caciula de mos craciun, ceva de plus.Sigur vei gasi tu ceva prin magazine

| crisgently a răspuns:

Ceva ieftin. un pix personalizat, un magnet de frigider. o lumanare parfumata, chestii maruntele