| anonim_4396 a întrebat:

Am iesit azi in parc si m-am uitat la astia din skate parca cum se dadeau cu trotineta, bicla, rolele si skateu. Da unu nu a cazut ma! Eu cand m-am dat de cateva ori am picat in foanfa si mi-am rupt shalele. Astia nu aveau nici pe naiba.
Da ce astia de 60 de ani nu mai pot sa se dea sa sau ce? Ce sporturi mai pot sa fac si eu?

1 răspuns:
| ʎpooɯ a răspuns:

Dupa o anumiota varsta calitatea oaselor nu mai este asa de buna ca in tinerete, se mai poate pune problema si de kg.
Poti face sporturi "pasnice" sah, pescuit etc.