| DDi a întrebat:

Am inaltimea 1, 50 si 17 ani si sunt extrem de complexata. Stiu ca nu mai am aproape nici o sansa sa cresc, dar totusi intreb. Se mai poate face ceva? :*

2 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

De ce nu ar fi nicio şansă? Abia după 21 de ani ne oprim din creştere. Dacă vrei să te înalţi poţi practica un sport (voley, basket, înot) şi ia nişte multivitamine.

P.S: Dacă părinţii tăi sunt şi ei scunzi nu prea ai ce face. Dar merită să încerci...Baftă!

| DDi explică:

Mersi pentru raspuns:* Mama e cat mine, tata are cam 1, 75.