| Chupulix a întrebat:

Am incercat sa-mi maresc gaura din ureche cu diferite obiecte fiindca mi s-a parut costisitor sa-mi cumpar un expander de pe net. Momentan am un betisor de la acadea acolo, rana e vindecata si vreau sa continui sa o maresc, dupa care sa-mi bag cercel special. Cum imi dau seama ce marime trebuie sa-mi iau? Cam cati mm are acum?

PS: Daca nu ati auzit de tunnel sau expander pentru ureche, nu va bagati. rolling eyes

4 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Ia-ti expander de pe net de la un magazin specializat si lasa prostiile.

| Chupulix explică (pentru AlexanderAdrian):

Au m-ai facut si altii asa si n-au patit nimic. oh go on Oricum, lucrez steril. Si totusi, nu asta era raspunsul la intrebarea mea.

| OOo9 a răspuns:

Ia un subler si masoara grosimea gaurii rolling on the floor

| Chupulix explică (pentru OOo9):

Da! Exact asta o sa fac. Mersi. straight face