| Alex714 a întrebat:

Salut, ieri mi-am luat jocul Wolfenstein si mi-am facut update la placa video, pentru a imi merge. Totul bine si frumos, pana azi dimineata, cand am pornit calculatorul si mi-a aparut o eroare cum ca nu am nici un driver instalat ( http://i.imgur.com/CsFcJgv.png). Am incercat sa instalez driver-ul cu Driver autodetect si imi dadea eroarea aceasta (http://imgur.com/kuxOrKO). Am luat ultima versiune pentru placa mea video, am instalat-o, nu mi-a aparut nici o eroare decat la final cand imi apare ca "Driver install user must be a member of the administrators group ", si nu se instaleaza driver-ul. Eu sunt pe contul de administrator, sau acel "administrators group" este altceva?
Rulez windows 7 pe 64-bit, iar placa video este ATI Radeon HD6570, in caz ca ajuta cu ceva.

1 răspuns:
| andyeyes99 a răspuns:

Se stie de mult timp ca Ati are probleme cu driverele si singura solutie este sa-ti reinstalezi windows-ul si eu am avut ati si m-am lecuit laughing. Cand ii dai sa instalezi da-i click dreapta pe iconita si run as administrator poate merge asa. Sper ca te-am ajutat.