| iepurica_7902 a întrebat:

E cineva pe aici care e fan selena gomez, hannah montana sau felinele?

e cine pe aici care o uraste pe lady gaga?

Răspuns Câştigător
| teopinkrose a răspuns:

Eu sunt fan Selena, Hannah si Felinele... Despre Gaga...nu pot sa zic ca o urasc, dar nici nu mor de dragul ei. laughing

26 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Nu-mi place de Selena Gomez, Hannah Montana si Felinele, iar de Lady Gaga ce sa spun, imi plac doar melodiile ei.

| mary a răspuns:

Ce sa spun... doar copii disperati care nu au nici o ocupatie decat sa se uite la tv...

| lifeistough a răspuns:

Eu sunt fan Selena Gomez de cand i-am vazut filmul!

| TropicalSun a răspuns:

Tu stii ca esti o proasta? Astea d care esti tu indragostita is doar niste pustoaice amarate, care traiesc de pe o zi pe alta cu roluri marunte in filmulete de plozi.Cate despre Lady Gaga... ea insasi creaza arta, ea este arta, si pun pariu ca nici unul dintree voi, mucosilor, nu o sa inteleaga asta, pentru. ca voi inca visati la vedeta imaginara "Hannah"laughing. Fak pariu ca n-aveti mai mult de 8-10 anibatting eyelashes...si inca ceva, daca aveti macar un gram de creier, faceti si voi o alegere, cat de cat, ISTEata!

Răspuns utilizator avertizat
| orlando_7324 a răspuns:

Sunt fan mega Selena, Hannah si Lady Gaga.

| orlando_7324 a răspuns:

Felinele au voci bune dar sunt cam pisici care te inervaza.

| Mihaela_9047 a răspuns:

Sa iti spun ce cred eu':
Hannah Montana sau miley cyrus aceeasi persoana urasc ma dezgusta mi se face pielea de gaina cand aud vreo melodie de a iei :-& filmul si serialul hannah montana ma uit pentru ca mi se pare interesant.tongue
Selena Gomez : da imi olace doar melodia ei naturally si stilul vestimentar in rest deloc
Felinele m-am uitat la cele 2 filme si nu imi plac de loc
Lady Gaga: doar cuvinte de lauda din partea mea ador melodiile sunt un mare fan vestimentatia comica si in acelasi timp controversata dar tot imi place nu o urasc deloc o ador [da nu sunt lesbi laughing] deci eu nu sunt cu fetele"disney" :-&
ti-am spus ce cred eu acum nu trebuie sa ma injuri rolling on the floor
deci asta ii parerea mea :*
byewave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga, parerile vor fi impartite. Ce rost ar avea sa gasesti pe cineva cu aceleasi gusturi cu ale tale? Pun pariu ca sunt mii de copii care-ti impartasesc opinia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cine's felinele alea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place deloc de lady gaga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place hannah montana, selena gomez imi plac numai melodiile lui lady gaga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... urasc felinele...insa cintecele hannei, selenei si ale lui lady gaga imi plac mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fan Selena, Hannah si Felinele ( partea 2 e mai frumoasa ) iar despre Gaga o urasc nu e intreaga la minte e nu stiu cum sa zic dar este oribila si nu are deloc voce scuze pentru fani dar avem voie sa ne spunem parerea si nu ma supy daca spuneti ceva rau despre Sel, Hannah sau Felinele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna as vrea sa stiu cine esti adica cum te cheama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e cam urata asa mi sa pare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O urasc foarte tare pe lady gaga.canta ORIBIL! Poti sa-ti zic ca O IUBESC PE SELENA!love struckE cea mai tare si canta cel mai frumos... O fiinta mai frumoasa decat ea n-am mai vazut si cred ca nici n-o sa vad(decat pe ea):X.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiti ceva nu mai intereseaza ce spuneti Selena e cea mai tare si oricum stii ceva Lady Gaga FAn Lady Gaga e o prostie laughinglaughingrolling on the floorea nu canta e facuta vocea pe calculatortonguetonguetongue ea e o impostoare ca si Miley Cyrcus si oricum nu am nimic de zis in fata Felinelor sunt tari mie imi place Selena si sa stiti ca adevarul este clar rolling on the floorrolling on the floor uitati-va mai bine la tv si apoi mai vorbimkisskiss o sa va intoarceti la mine si o sa ziceti ca am dreptate si Selena e cea mai tartonguetonguetonguetonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot eu sunt... Bun unde ramsesem va zic tot toata parerea mea despre toate fetele... SELENA GOMEZ:ea este o finta superba canta frumos are melodii frumoase si adevarul e ca eu am 17 ani si nu mai uit la desene animatelaughinglaughingrolling on the floor o fiinta ca ea nu cred cam sa mai vad vrodata crying e trist sa stii ca nici nu o poti vedea vrodata MILEY CYRCUS: ea e "draguta" intr-un fel dar are aceaiasi problema ca Lady Gaga e falsificata voceacryingcrying si cantecele ei sunt ORIBILEEEhappy asa LADY GAGA: o urasc foarte mult nu imi place de loc si apropo Lady Gaga nu e arta ea ne dezgusta pe toti lool si oricum asa ramana o urastonguetonguetonguetonguetongue asa FELINELE: sunt tari nu prea imi plac cantecele au voce dar sunt oarecum bunewinking dar chestia e ca nu sunt bebelus aloooo mai bine Selena Gomez decat Lady Gaga din potriva Selena e arta e si actor si canta si splendid cat despre Lady si Miley sa fim seriosi nu sunt tari deloc sunt nu am cuvinte le urasc pe amandouawinkingwinking mult noroc sa va mai ganditi in legatura cu Gaga:-&:-& deja imi vine sa vomit ok bye bye si oricum orice ati zice tot Selena e tarelaughinglaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floor si Good Luck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mary. draga mary. ce desteapta esti tu. daca te crezi asa de geniala si ceilalti sunt prosti ca se uita la televizor.ca sunt fani ale vedetelor.atunci tu de ce iti petreci timpul pe siteurile astea? i-a spune.si pana la urma ce te bag tu asa. e treaba lor ce fac sau ce pareri au. tu vezi'ti de ale tale ok?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac si selena si gaga nu-mi place miley ca e o curva dar in rest canta bine doar ca selena nu prea are voce

| ÂnÐяuŢẮ a răspuns:

Buna mie imi place selena gomez,miley cyrus, dar despre lady gugu nu pot sa zic decat ca o urasc o detest e oribila doar unele melodii imi plac de la ea.
Selena gomez si Miley Cyrus sunt adorabile, cant splendid.
Good-bye!*___*

| covaciupaula a răspuns:

Toti sunt prosti care zic ca Selena e proasta sau zic anumite vorbe desprea.Eu o iubesc e idolul meu.

| covaciupaula a răspuns:

Toti sunt prosti care zic ca Selena e proasta sau zic anumite vorbe despre ea.Eu o iubesc e idolul meu.

| madalinacoolgirl a răspuns:

Sunt fana a lui selena gomez