| lovecats123 a întrebat:

Am intrat a 9-a si deja exista bisericute in clasa.Cea a baietilor care fac toata ziua caterinca, cea in care sunt colegii care fumeaza, chiulesc, injura, fete pline de fite, si baieti care se cred super(deci sunt mai nebunatici, cool) si cea formata din cativa foarte de treaba adica sunt prietenosi si fara fite(aici am ales sa intru si eu ca stiu ca nu sunt asa de nebuna precum cei din grupa 2) ). Problema e ca stiu ca grupa celor care fumeaza o sa fie ceamai populara pentru ca deja se cunosc cu cei mari si stau mereu cu ei.Deci sa intru si eu in grupul lor ca sa fiu populara sau sa raman in gasca mea de nepopulari sad Funda

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ramai acolo unde esti acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de tine. ce vrei? sa stai printre prapaditi morti dupa atentie sau oameni de treaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rămâi în preajma oamenilor cu care te simți bine. nu e nevoie să-ți petreci timpul cu niște oameni cu care n-ai nimic în comun doar pentru a fi populară.

| Morelove a răspuns:

Poti ramane in gasca ta de nepopulari si puteti fi si voi populari. Tu alegi! Si in plus in fiecare clasa sunt bisericute. Baietii prosti fetele pline de fite, fetele proaste si baietii care nu joaca fotbal. Succes!

| Ax69 a răspuns:

Nu trebuie sa fumezi si tu. Eu in liceu eram in gasca celor care fumeaza iar in gasca noastra erau 2 fete care nu fumau si stateau cu noi pur si simplu.

| Makofaf a răspuns:

Ramai in Gașca ta...