| Pufuh a întrebat:

Am intrat la un liceu cu profil de stiinte sociale.Imi spuneti exact ce ore voi face? Logica si psihologia sunt grele?

Răspuns Câştigător
| Anddreee a răspuns:

De toate vei face.
Iar logica si psihologie, daca sunt grele sau nu depinde de mai multi factori, gen: cum preda profesorul, cum le inteleigi tu.
Asa zic si eu ca matematica e super grea si ca eu nu inteleg nimic din ea straight face si am un coleg care nu a avut 8 ani de zile un 9 la mate, numai 10 curat si inca ii place.
Trebuie sa-ti placa, sa le intelegi, ai sa vezi cum sta treaba la timpul potrivit.

1 răspuns:
| Crash0 a răspuns:

Cauta pe net :d nu`i greu...e unul dintre cele mai usoare profile.plus ca nu dai bacu`ul la mate