| Tokha a întrebat:

Am jucat odata adevar sau provocare, si erau niste prieteni asa de ziceai ca tie rusine daca refuzi o provocare.Si trebuia sa ii dau o limba unei prietene. Da, i'am dat.
Sunt lesby?

8 răspunsuri:
| BadCliché a răspuns:

Heii D0uce!happy
Doar pentru o provocare nu inseamna ca esti lesbi.Trebuie sa ai anuminte sentimente pentru o fata, cum in mod normal ai pentru un baiat. Daca nu ai sentimentele astea nu ai de ce sa iti faci griji.Nu uita, e doar un simplu joc happy

| FFAP a răspuns:

Ouh girl...la varsta asta nici sa te fortezi sa vrei nu-ti dai seama. Bine, mi se pare normal, sa cred asta, daca a venit din proprie intiativa. Nu te ingrijora, pe bune. Sunt multe care fac asta pe strada de distractie sau poze. Orientarile constau in altceva. b-].

| Alexiyaaaa a răspuns:

Ma nu stiu ce sa zic...dar, nu cred ca e tocmai potrivit, mi se pare stupid.winking

| BigBang a răspuns:

Daca preferi baietii si nu fetele, nu, nu esti.Multe fete,fiind prietene bune se saruta pe gura,asta nu le face lesby. Daca ti-a placut sarutul,sau ma rog, limbalaughing, din nout nu te face lesby.In principiu fetele sunt diferite de baieti.

| Anna_1282 a răspuns:

Nuulaughing) sa fii "lesby" inseamna sa fii atrasa de o fatawinking

| Cayus a răspuns:

Daca tia plac da si daca ai insistat sa tina mai mult, sau macar daca iti place de vreo fata inseamna ca da dar daca nu ai fac una din astea nu a fost doar o provocare si treci peste ca nu esti. Lesby esti ccan simti tu cu chreierashu si inama ta (fara doar cu 1 din 2) ca simti iubire (da nu de aia de sora mama atc) insemna ca esit

| Mrrrrr a răspuns:

E foarte ok..Nu vad problema in asta.A fost pur si simplu un joc. Vorba unor oameni de mai jos:multe fete fac asta si doar asa ca poate sunt prietene bune.De exemplu si eu mi-am dat o limba cu o tipa si tot asa a fost un adevar si provocare. Dupa ce s-a intamplat pur si simplu am ras.A fi lesby consta in a avea orientari serioase catre fete.

| magdaBMM a răspuns:

Ideea e ca daca voiai sa faci asta si daca ti-a placut inseamna ca esti, intr-un oarecare fel, dar daca ti s-a parut nasol, gen, nu vrei sa mai faci niciodata inseamna ca nu esti :*