| SoWhat66 a întrebat:

Am luat 5 la Biologie in prima sesiune....la restul am picat. Cand am fost sa ma inscriu pentru sesiunea din August am bifat si biologia. Daca nu ma prezint la sesiune imi ramane nota de 5?

Răspuns Câştigător
| szergiu17 a răspuns:

Poate sesiunea aceasta va fi mai usor, oricum de pierdut nu ai.
Daca iei nota mai mica de 5, va ramane tot nota mai mare, adica 5.

Iar daca iei 6 - 7. vei fi fericit happy.

Sau cine stie. Daca vezi pe urma subiectul si era accesibil iti va parea rau ca nu te-ai prezentat.

2 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Iti ramane, dar eu iti recomand sa te prezinti, nu ai nimic de pierdut. Oricum nu uita ca trebuie si sa ai media generala minim 6.

| SoWhat66 explică:

OK...am inteles. Va multumesc pentru raspunsurile voastre.big grin