| ronaldo5042 a întrebat:

Am luat doua nota mica la geografie 4 si la istorie 5.Cum fac sa le spun parintilor de ea? mi-e cam frica doarece ma va pedepsi sigur si imi va lua telefonul mobil(nu inteleg de ce). VA ROG ajutati-ma... VREAU RASPUNS REPEDE.

Răspuns Câştigător
| DennyxD a răspuns:

Pur si simplu iti faci curaj si le spui adevarul, pentru ca apoi va fi mai rau daca vor afla singuri si probabil pedeapsa va fi si mai mare.In primul rand pentru ca ai luat acele note + pentru ca le-ai ascuns asta. Deci nu iti fie teama, nu are ce sa se intample...si daca chiar si asa te vor vedepsi, incearca sa le spui ca ca pe viitor te vei stradui sa inveti mai bine. Bafta!

| DennyxD a răspuns (pentru DennyxD):

Mersii de funda! :*

| ronaldo5042 explică (pentru DennyxD):

Pentru nimic...tie iti multumesc pentru raspuns.

| DennyxD a răspuns (pentru ronaldo5042):

Placerea mea :*

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi-le să te retragă de la ore, că le frecventezi degeaba.

| marian9313 a răspuns:

Eeee la naiba, da cati ani ai? Mai exista pedepse dk iei note mici? Ce fras le spui verde-n fata ce note ai loat si cu asta basta ce poate sa-ti faca? Si dk iti ia telefonul iale si u pe ale lor.Care-i problema?laughing

| ronaldo5042 explică (pentru marian9313):

MA sa stii ca e cam naspa fiindca anul trecut am stat fara telefon jumatate de an si la fel si fara calculator sau poate mai mult.Cel mai mult ma enerveaza ca parintii mei nu sunt ca altii adica cand ma pedepsesc sa imi zica si mie cat timp.