| best1people a întrebat:

Am luat note de 3 4 5 si alte note sub 5 de cand am intrat la liceu a stiinte ale naturii la fizica biologie mate si chimie...ce sa fac nu ma pot muta la alt profil si nu am de unde sa iau meditatii, am fost elev de nota 10 si acum asa ajutati-ma

1 răspuns:
| thebosing a răspuns:

Tu nu ai cum sa fi fost elev de nota 10 daca acum este elev de nota 3 4 5 daca ai fost eu as zice sa inveti ce alt ceva tiar spune cineva bagate la invatat
Bafta!