| anonim_4396 a întrebat:

Am mare nevoie de un psiholog/psihiatru dar online. Nu pot vorbi fata in fata. Nu am fost sincer despre sentimentele mele niciodata si simt cum ma autodistrug in interior. Am 17 ani daca imi poate spune cineva cum pot lua legatura. Multumesc

9 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Buna!
Sincer nu stiu nici un psiholog online, dar chiar daca nu am nici un act ca sa dovedeasca ca ma pricep, m-as recomanda, pot macar sa incerc sa te ajut(da id tau pe masaj, daca vrei).

| anamaria91 a răspuns:

Spui ca nu poti vorbi fata in fata. Ei bine, acela va fi un psiholog bun care te va face sa te simti atat de bine in preajma sa incat vei putea vorbi foarte deschis cu el. Orice problema ai avea, sau orice ai fi facut, nu te va judeca, te va ajuta cu sfaturi. Iar pe net nu e la fel. Plus de asta, poti da peste sarlatani care sa te ia in nume de rau sau ceva. Ai grija! Daca ai psiholog in scoala, ii poti face o vizita. Lucrand intr-o scoala, s-a lovit de tot felul de probleme adolescentine!

| buburuza_7398 a răspuns:

Ti-am trimis un mesaj cu id-ul meu.

| RoxyGrG a răspuns:

nu sunt psiholog cu diploma dar eu iti dau un sfat asa am fost si eu dar daca ii spui unei persoane adevarul, restul va decurge de la sine

| mikilaina a răspuns:

Buna,
Viziteaza www.topexperti.ro - platforma de comunicare care ofera consiliere psihologica online, prin chat. Pe acest site vei gasi o lista mai mare de psihologi, dar tu il vei alege pe acela care crezi ca ti se potriveste, si, bineinteles in functie de specializarile acestuia si problema ta de natura psihologica. Te felicit fiindca cauti raspunsuri pentru solurionarea acestor probleme, vei vedea in viitor cat mult te-a ajutat psihologul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti pot recomnda eu un psiholog online. it la id-ul meu sa vb"ispirescumirela"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Psiholog on line skype psihologonline2003

| Alexandra09637 a răspuns:

Buna ziua! Daca doriti, astept sa ma contactati la adresa de e-mail psiho.brancusi@yahoo.com sau la numarul de telefon 0727706090.
Alexandra Patrascu, psiholog clinician, Policlinica Brancusi

| Alexandra09637 a răspuns:

Buna ziua!
Ma puteti contacta la adresa de e-mail psiho.brancusi@yahoo.com sau la numarul de telefon 0727706090 Alexandra Patrascu, psiholog clinician