| FrAnCeLiNa a întrebat:

Am mintit-o pe mama cu o sedinta cu parinti.Nu i-am spus deoarece am chiulit intr-o zi si mi s-a pus un 5.Problema e ca doamna a zis ca mi se va scadea nota la purtare ce sa fac? Eu am numai 10 pe linie si asta mia cam distrus sansele va rog ajutor ce sa fac sa numi scada nota la purtare?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De acum ai comiso. ai si nota mica, si absent si peste asta o sa se mai supere si maica ta cand o sa afle ca nu i ai spus de sedinta.

Nu e sanatos sa ai numai de 10. 5 te am mai coborat cu picioarele pe pamant.

| Ciocolataaaa a răspuns:

laughing hai sa iti zic ceva
zii lu dirigata k 1. nu are voie sa iti treaca o nota intr-o zi in care ai lipsit, nu are cum sa te testeze cand tu nu esti la ora si 2. nu se scade nota la purtare dintr-o absenta. Nu fi moale cu profii ca atunci te iau de proasta dar ai grija sa nu dai din tupeu in nesimtire.