| Andreidragomir88 a întrebat:

Am multe cosuri sau eva de genu pe pielea de la penis, ele sunt albe si dac le storc iese ceva lichid/solid alb,am citit pe net ca este de la alergie sau de la aparatul de ras,nu ma doare sau mananca doar ca nu imi plac cum arata,are cineva sfaturi sau cum scap de ele,o crema sau ceva, as atasa o poza doar ca nu stiu cum!

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu te razi pe penis sau doar părul de pe lângă el?

| dullcat a răspuns:

Mergi la medicul dermatolog.Cosurile de la iritatiile urmate dupa indepartarea parului apar in mod normal la baza, nu pe penis.

| Hyperion7 a răspuns:

Acele coșuri sunt foliculii de par din acea zona.
Par ca multe coșulețe, însă sunt doar foliculii de par.
Daca ai multe pe scrot și partea din spate a penisului sunt doar foliculi, însă dacă din acestea curge un lichid alb, posibil sa fie vreo infecție
Ai avut contacte sexuale?

| Andreidragomir88 explică (pentru Hyperion7):

Da, astea sunt, sunt exact cum le ai descris tu, nu cirge un lichid alb, e ceva alb da nu e chiar lichid e cam o crema ceva, ai vreau sfat sau ceva?

| Hyperion7 a răspuns (pentru Andreidragomir88):

Pai nu ai ce sa le faci foliculilor, sunt absolut normali.

| Andreidragomir88 explică (pentru Hyperion7):

Cam in cat timp se duc?

| Andreidragomir88 explică (pentru Hyperion7):

Cam in cat timp se duc si cum fac sa nu imi mai iasa? trebuie sa ma rad in alt mod sau ce?

| Hyperion7 a răspuns (pentru Andreidragomir88):

Nu se duc, sunt permanenți, posibil la maturitate sa nu mai fie atât de vizibili, dar doar atât.

Răspuns utilizator avertizat
| AdrianFoanga a răspuns:

Pune pe imugur si posteaza linkul.