| mmsdjs a întrebat:

Am nasu cam mare si as vrea sa slabesc la fata credeti ca mi-ar sta bine. eu m-am obisnuit cu fata grasa. bine as vrea sa slabesc la fata dar cred ca daca voi slabi la fata imi va iesi nasu in evidenta adica cu fata slaba si nasu mare... nu stiu voice ziceti? crying((((((

3 răspunsuri:
| Fantastic7 a răspuns:

Nu contează cum ai nasul, fă ceea ce simți că ar trebui să faci pentru a coexista armonios cu propria ta ființă. Apropo, fiecare persoană are "mărcile" sale care îl fac să fie unic, poate la tine "nasul mare" și "fața grasă" sunt elemente importante...glumesc, sunt sigură că exagerezi și, de fapt, chiar arăți drăguț. happy

| gazza01 a răspuns:

Ramai asa pentru ca sg iti iese nasul. Sau poate nu-l ai mare si doar ti se pare!

| 999bianca a răspuns:

Si eu cred ca daca ai slabi ti-ar iesi nasu in evidenta.dar faci cum crezi, daca tu te simti bine asa cum arati sa nu iti pese de parerea celorlalti..cine te iubeste, te iubeste asa cum esti