| oBuburuză a întrebat:

Hi`. deci as vrea vacanta asta de 3 luni sau cate avem, as vrea sa slabesc si dupa ce slabesc sa am si cateva patratele`. stiu ca pare ciudat,, - o fata cu patratele?! " mie imi place si vreau sa am muschi; mereu imi cedeaza bratele cand ma bat cu cineva. + am 13 ani, 50 kg [ acum cred ca ziceti ca sunt slaba dar nu conteaza numerele ca toti imi zic ca sunt grasa ]. M-ai multe pareri si sa stiti ca nu am unde sa ma duc la sala de sport, ca nu avem prin zona.

3 răspunsuri:
| Lorena7712 a răspuns:

O colega incearca si ea sa slabeasca. Mananca doar lactate si tot ceea ce mananca, mananca fara paine! Incearca si tu asta; la multe fete a mers insa trebuie sa ai rabdare pentru ca nu se intampla peste noapte.

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Buna! deci ar trebui sa te abtii de la: dulciuri,anumite produse lactate,prajeli, cartofi, orez, produse fainoase, etc.

poti face cardio. alergat, mers cu bicicleta, sarit coarda, etc.big grin

| xxx8 a răspuns:

eu zic, de ce nu o fata cu patratele dar nu exagerate desigur ar arata bine cel putin pentru mine