| madDu_4454 a întrebat:

Am nevie de ajutor! sad... Am fost q un baiat din liceu. sh am tinut enorm la el sh ink mai tin... elsunt sigura k si el. adica mi-a demonstrat ca a tinut dar dupa ultima cearta. mi-a spus sa-i sterg nr, sa uit de el, sa nu-l mai caut. ca numai vrea sa auda de mine. Dar dpa cearta aceea vine tot tmp sa fumeze unde am eu clasa. se uita la mine. Nu stiu ce sa cred. Oare mai simte ceva pentru mine? Ce sa fac? Fundita! :*

Răspuns Câştigător
| larissuka a răspuns:

Probabil vine sa te vada pe tine! sau sa se asigure ca nu umbli cu cineva...winking... Cui îi pasă, rămâne acolo chiar şi când greşeşti.
Dacă nu rămâne, nu te merită! daca te iubea probabil ca nu mai astepta. acum e timpul ala sfashitor de dupa cearta. sti prea bine.Nu-ţi face griji pentru oamenii din trecutul tău, există un motiv pentru care nu sunt şi-n prezentul tău!

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

La ce gramatica ai ...imi e mila de tipul ala

| PatyKan a răspuns:

Probabil ca da. Da-i si tu un semn ceva, daca mai ti la el. Poate ca ar fi o idee buna sa vorbiti, comunicarea e cheia! Nu stiu care a fost motivul pentru care v-ati certat, dar daca va iubiti e o prostie sa stati despartiti din cauza orgoliului. happy

| Handrei a răspuns:

Tipul ti-a dat toate semnele posibile.mai ca n-a strigat sa vezi ca e acolo si se uita dupa tine...de ce nu-ti iei curaj si-l intrebi pe el daca inca e sigur de ce ti-a zis in legatura cu mesajul? daca zice ca da.ii spui ca vroiai sa stii daca mai sunteti amici macar si ca n-ai omorat pe nimeni sa te bage in tabara de dusmani. daca zice ca nu...te descurci ma gandescwinking

| mishuzuchan a răspuns:

El vine acolo numai ca sa fie bagat in seama deci asta clar dovedeste ca mai tine la tine ^^

| madDu_4454 explică:

P.s : Scz greselile dar m-am grabit! sad. :*