| GreenBug a întrebat:

Am neviue de ajutor...Nu imi mai merge internetul pe telefon,il activez, am 150 MB,intru pe Google sau Magazin Play,dae imi spune nici o conexiune...a, da plus ca nu imi apare semnul 'Roming" in partea dreapta de sus a ecranului :C
Telefonul meu este ~Samsung Galaxy Mini 2~
Daca stiti cumva o alta metoda de la setari sau chestii de genul asta, va sunt recunascutor. Nu imi mai merge internetul de cand mi s-a reconfigurat telefonul.Am acest telefon doar de 8 luni.
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| micutzafinetze a răspuns:

Trimiteti setarile de la netul pe cartela le poti trimite dupa internet sau te duci la Vodafone/Orange /cosmote