| EuEu1994 a întrebat:

Sal TPU. Am o problema. Nu imi merge google play pe telefon. Intru si imi iese rapid din el. Ps telefonul meu e Samsung galaxy s3.

Răspuns Câştigător
| Hirom a răspuns:

Si mie mi s-a intamplatwinking Intra pe netul telului si descarca google market (clasic) si descarca de acolo orice si dupa aceea daca este setat din fabrica o sa se activeze google play automatwinking
Mie mi-a merswinking Funda? big grin

2 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Da-i o revenire la setarie din fabrica, poate asa merge

| EuEu1994 explică (pentru MaxKiller911):

Mersi si tie de raspuns da nu pot da mai multe funde. oricum ii bun raspunsu