| HySpear a întrebat:

Am nevoie de ajutoooor...cand dau sa intru in Facebook, la profil imi arata ca ii incarcata pagina, da nu imi apare nimic, am dat restart la PC, si tot nimic. Ce sa fac? Am incercat si cu Google Chrome si tot nimic... Ce faaac? :-

1 răspuns:
| MâţulMov a răspuns:

Salut...mai nu stiu ce sa facistraight face cam complicata situatia
incearca mai multe Google-uri.
Sau du-te/cheama si tu pe unu care se pricepe sa vada care-i treaba...ca o fi din soft si-ti faci praf PC-ul cu restartarile.