| L0r3na a întrebat:

Am nevoie de ajutor big grin Trebuie sa fac un proiect la Lb. Romana in care sa strang cat mai multe informatii despre viata adolescentilor in general. Prezentarea poate fi facuta pe o plansa mare sau in power point:d ...doar ca nu prea am posibilitatea sa o fac in power point asa ca am nevoie de cat mai multe idei pentru a face o prezentare impreuna cu 5 colegi de ai mei.Astept idei! big grin Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| AlerimxD a răspuns:

Păi puteţi desena sau scoate la imprimantă poze cu adolescenţi făcând diferite lucruri. Ar putea fi legat de şcoală, plimbările prin parc, calculator, muzică, hobby-uri.
Xoxo.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ceilalți 5 colegi au rămas în pană de idei?
Pa, pa.