| PrityGirl a întrebat:

Am nevoie de ajutor, sau de un sfat happy
imi place un baiat dar cu putin timp in urma am afllat ca si el ma place dar nu doar el! Acum nu stiu pe cine sa aleg : pe tipu' rau sau tipu' timid? AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Alege cu mintea nu cu inima.Fii rationala in analizarea tuturor aspectelor legate de comportament si sensibilitate. Dragostea nu este o simpla joaca deoarece poate in timp sa provoace traume grave in cazul unor alegeri gresite bazate doar pe aspectul exterior. Nu te grabi, analizeaza in deamanunt si alege cand vei fi convinsa ca ai facut alegerea potrivita. Succes.

3 răspunsuri:
| BeckhamRZM a răspuns:

Pe tipul care crezi că ți se potrivește, alege pe unul dintre ei, dar nu te grăbi. Mai întâi încearcă să îi cunoști pe fiecare în parte și alege cu cap.

| angelica02 a răspuns:

Pe cel timid, pentru ca tipul rau cu timpul o sa se comporte urat cu tine si cred ca nu o sa iti placa asta, iar tipul tipul timid poti sa il faci cu timpul curajos, sa fie foarte deschis de tine iar el pe deasupra te va respecta, si te va iubi!

| Bobita50 a răspuns:

Lasa-ti inima s-a decida, cu toate ca e posibil ca tipul timid s-a te iubeasca mai mult.