| dmrtr a întrebat:

am si eu nevoie de putin ajutor! big grin
imi place de o fata care si ea ma place dar este cu un baiat care si pe el il place dar mai putin si nu stiu ce sa fac sa fiu cu ea crying, va rog putin ajutor.

Răspuns Câştigător
| DaReZon a răspuns:

Insista mai mult. Daca ea vede ca tu ii dai mai multa atentie te va alege pe tine. Dar ai grija sa nu intervina ala inaintea ta. Asa ca grabestete cat mai ai timp. Succeswinking

5 răspunsuri:
| Nordic a răspuns:

Te place şi pe tine, dar şi pe el... Se va juca cu mintea ta dacă nu ştie ce vrea. Nu e logic? Dacă te placea pe tine, îl lăsa pe celalalt. Dar dacă îi e greu să-l lase dar totuşi ţi-a zis că te place şi pe tine, îţi dai seama că e posibil să te rănească enorm. Am păţit-o eu. E dureros. Ai grijă. Eu zic să cauţi alta liberă.

| dmrtr explică (pentru Nordic):

Incerc, dar tot de ea imi place! big grincrying

| spaghetty a răspuns:

Las-o in pace ca o sa se joace cu voi doi daca va place pe amundoi

Răspuns utilizator avertizat
| FMSAlin a răspuns:

Tu trebuie să îi atragi cât mai mult atenţia şi să o atragi spre tine invit-o la suc, oferăi flori ca sa aibă mai mulţi "ochi" pentru tine cât, cu cât mai mult sa o atragi langa tine ea o sa inceapa sa te placă mai mult, dar fara ca ala sa işi dea seama şi ea o sa renunţe la el că trebuie si ăla se calce strâmb undeva ca orice bărbat calcă strâmb la un moment dat.Mult succes.