| GwenS a întrebat:

Am nevoie de cateva raspunsuri ...la aceasta intrebare: am un coleg in clasa care e mai pitic decat mine.(eu sunt inalta) nu este fat-frumoslaughing dar nu stiu ...parca ma simt atrasa de el.cum imi pot da seama?

2 răspunsuri:
| .:.:.Sn0f0 eXtasy`.:.:. a răspuns:

Pwaaii incearca sa ii zambesti direct, si probabil se va naste un sentiment intre tine si elhee hee cine stie ce va fi

| gabisufletmic a răspuns:

Incearca sa cazi cumva pe el (ca te impiedici sau aluneci pe hol etc.) si incearca sa il saruti iti ceri scuze nu ai vrut si daca ai simtit ceva (atunci clar esti atrasa de el)