| Ellyyy a întrebat:

Deci, am nevoie de un sfat. Mi-a placut de un baiat din liceu, la care am renuntat pentru ca mi-am dat seama ca nu am nici o sansa la el. O perioada a fost ok, chiar am reusit sa nu ma mai gandesc la el, plus ca el nu a venit la scoala un timp. Chiar am reusit sa consider dragut un alt baiat, cu un an mai mare ca mine. Dar de cateva saptamani ma simt din nou ciudat in jurul lui. Stiu ca nu ar trebui sa ma imi placa dar ma simt atrasa intr-un fel ciudat de el. straight face Il vad foarte des, are clasa langa mine si prietenul lui cel mai bun e cu mine in clasa. Ce as putea sa fac ca sa renunt la el? sad

2 răspunsuri:
| alina58 a răspuns:

Din ce ai spus tu, imi dau seama ca stai foarte prost cu increderea pe care o ai in tine. De unde stii ca nu ai nici o sansa la el? De ce nu incerci sa te bagi in seama cu el, nu ai nimic de pierdut si poate va rezulta o relatie destul de frumoasa.
In cazul in care nu vrei sa aplici ce am zis, cel mai indicat ar fi sa iti gasesti un alt baiat, care dupa un timp te va face sa il uiti!

| Rozalia2001 a răspuns:

Pai,cred ca trebuie sa ai incredere in tn.Sunt mai mica cu mult decat tine daca tu esti la liceu.Dar cred ca trebuie sa ai incredere in tine si nu ai de unde sa stii ca nai nici o sansa cu el pana nu incerci

Bafta