| GSMH a întrebat:

Am nevoie de câteva sfaturi va rog!
Deci acum 4 luni am avut prima relație, pana la 17 ani nu am avut încredere în cineva asa mult, anyway sa trec la subiect: acel cineva mi-a spus ca se despărțise de fosta pe motiv ca ar vrea sa fie cu mine.
Eu sunt foarte băiețoasa și nu ma îngrijeam asa mult de aspectul fizic. După o luna am aflat ca el era încă cu fosta lui și am fost folosita și tot el s-a despărțit de mine pe motiv ca el vrea o relație cu o fata, nu cu un băiat.
De la momentul ala am început sa ma îngrijesc mai mult, iar acum după 4 luni vrea sa fim din nou împreună... What should I do!?

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Sa iti faci alt iubit, el nu te merita.

1 răspuns:
| DenisaDeni11 a răspuns:

In nici un caz sa nu te impaci cu el.
Nu te merita. Trebuie sa gasesti pe cineva care sa te aprecieze si sa te iubeasca.
Ingrijeste-te in continuare, fi frumoasa si tot timpul zambitoare. O sa dai de baieti buni, care te vor iubi si cu care vei fi fericita.
Succes