| Maria46854213 a întrebat:

Am nevoie de ceva ajutor... dau fundahappydeci...prin 10 iunie merg cu clasa in excursie la campeni-Alba.am nevoie de o lista de ce asi avea nevoie(lucruri personale haine), ceva farse calumea si in afara de haine si lucruri personale ce asi putea sa imi mai duc? mentionez ca stau 3 zile si 2 nopti

Răspuns Câştigător
| wanna_7811 a răspuns:

Pai pentru bagaj: lenjerie, pijamale, sapca, o haina mai groasa, casti, muzica \dancing, baterie incarcata la telefon, telefon, incarcator, ciocolata, apa, sandvisuri, guma de mestecat, fructe, pungi, dulciuri, foi si pix(daca vrei sa iti notezi ceva.sau sa te joci un joc), deodorant, pasta de dinti, periuta, servetele, pipten, servetele umede, o legatoare de par, umbrela, banibig grin, sapun, prosop.si pentru farse ai putea lua faina smug, carioci, ac si ata(eventual poti sa cosi pijamaua unui coleg de saltea)laughingsau frisca.sau obisnuita pasta de dinti laughing

drum bun si sa te distrezi :* happy

1 răspuns:
| LuS[z] a răspuns:

Fundalaughing) nu vrem poate fundita. dar oricum gandeste-te la zonele pe care le vei parcurge si imbraca-te adecvat