| Toni99Toni a întrebat:

Am nevoie de idee de cadou pentru o fata
Împlinește 14 ani
Buget 250 lei
Dau funda la cadoul potrivit

Răspuns Câştigător
| bObby123 a răspuns:

Eu zic ca in primul rand sa nu uiti de flori
un trandafir un buchet de flori frumos... fetelor le plac mult florile
Poti sa ii mai iei un lantic cu o jumatate de inima si cealalta jumatate sa o porti tu, daca ai o poza cu voi doi poti sa mergi la fotograf sa o scoti frumos pe hartie si sa o ramezi
O cutie de bomboane preferabil " i love milka " laughing
Sunt o multime de chestii ce poti sa ii iei, sau poti sa aduci o discutie cu ea si sa faci in asa fel in cat sa se dea de gol cu ceea ce isi doreste.
Bafta la gasirea cadoului perfect!

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Acum,cred că trebuie ceva ce-i place şi de ce duce lipsă, tu ar trebui să ştii mai bine.Noi ne dăm cu presupusul:
Ceva personalizat
http://www.tricouri-personalizate.eu/

| FemeiaPisică a răspuns:

Intreab-o cam ce si-ar dori sau mergi cu ea la un magazin si las-o pe ea sa vezi la ce ii ramane privirea.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

O bratara, un lantisor de argint, sau un inel.La seturi calitatea e mai slaba. Flori si ciocolata in completare.

Răspuns utilizator avertizat
| AlleSiAtat a răspuns:

Am mai multe idei,sper sa gasesti ceva ce-ti place big grin :un parfum,un set de bijuterii,o geanta, oja (daca e pasionata de nail-artwinking ) sau o paleta mica de farduri, pentru ca nu are nevoie de ceva complex la varsta asta (ti-as sugera sa contina culori finute, cum ar fi roz deschis sau auriu, ca sa poata sa mearga fardata la scoala).
Craciun fericit!

| susanumarian a răspuns:

Cauta aici la cadouri si gasest tot ce vrea inima tahttp://cadourihaioase.ro/3halloween-masti-c-397_108.html?page=10

| Zăpăliciiiiii a răspuns:

Buna!
Pai ce le plac fetelor? rochii, fuste, genti, pantofi, bijuterii (imbracaminte in caz ca stii masura sau nr.).Sau ai putea darui un tablou sau o "jucarie" mai haioasa laughing.Cel mai bine eu te-as sfatui sa cumperi un set:colier si cercei.
Sper ca te-am ajutat (mai ales ca sunt fata si eu ti-am zis aici ce mi-ar placea mie sa primesc la 14 ani) happy

| Toni99Toni explică:

Mulțumesc mult de sfaturi dar nu mai am nevoie sa despărțit de mine.