| Sebygoon2007 a întrebat:

Am nevoie de la adolescenți care au visul de a ajunge Trapper de sfaturi, ce pași trebuie să urmezi dacă ai voce și dacă nu ai voce, adică sfaturi cum poți ajunge Trapper cu și fără voce

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Peste doi ani vei fi tot aici cu aceleasi intrebari, cauti beat-uri free, incerci sa compui tu versurile si vezi daca iti iese.

| Sebygoon2007 explică (pentru MarianWLF):

Am compus fra da nu suna Bn pe flow

| Violleta2022 a răspuns:

Ti-am mai spus de cateva ori sa mergi sa te testeze un profesor de muzica, ca nu poti ajunge nici macar ultimul trapper din lume, daca nu ai voce si behai in loc sa canti.

| dullcat a răspuns:

Observ ca tot repeti intrebarea asta de trei zile.Mai productiv e sa le scrii direct persoanelor care si-au indeplinit deja visul respectiv, ele iti vor da un sfat pertinent, daca ai noroc.E clar ca pe TPU acestea nu prea exista.Bafta.