| VannesaMQeen a întrebat:

Am nevoie de muzica pentru banchet, muzica usoara si noua nu conteaza ca e Romaneasca sau nu. Muzica Noua Usoara! Nu manele; rock. Doar muzica pentru dans si distrctie happy Funda cele mai multe si mai fane;; d Merci:*

Răspuns Câştigător
| Tynnna a răspuns:

Smiley - Dead Man Walking
Matteo feat. Stella - Push it
Narcotic Sound and Christian D - Vai
Pitbull - International Love ft. Chris Brown
Pitbull - Hey Baby (Drop It To The Floor) ft. T-Pain
David Guetta - Where Them Girls At ft. Nicki Minaj, Flo Rida
Borgore - Nympho
Avicii - Levels
Gotye - Somebody That I Used To Know
Shaka Muv feat. DJ M.E.G & JJ - Illegal
Emil Lassaria & Caitlyn - Andale
UNU' Vs. George Nicolescu - Cantec pentru sanatatea ierbii(nu stiu cat iti place, dar e foarte populara in pub-urile de pe la mine)

unele sunt mai vechi, mai multe genuri, dar mie imi plac mult. poate te ajuta la lista la.

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu asculti rock..atunci asculta macar dubstep sau hip-hop..Nu asculti nici astea esti o distrusa.

| Tynnna a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum poti sa impui cuiva ce sa asculte? Doamne, cat de distrus poti sa fii tu!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tynnna):

Distrusa esti tu pentru muzica denaturata pe care o asculti distruso!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tynnna):

Nu am impus nimanui.dar vad ca nu ai ochi sa vezi asta..doar i-am facut distrusi pe cei care asculta prostii

| Tynnna a răspuns (pentru anonim_4396):

Fiecare cu gusturile lui, ok?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tynnna):

Aici iti dai seama de om. Dupa gusturi..deci ok..pa pa

| Tynnna a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze...duc mai departe discutia cu inca un mesaj. O cunosti cumva ca sa ai dreptul sa o judeci dupa gusturile ei in materie de muzica? raised eyebrows eu ascult absolut orice. asta ce spune despre mine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tynnna):

Nu asculti rock..si nici manele deci nu chiar orice.e foarte rau ca nu asculti rock dar cu manelele esti pe calea buna. daca asculti numai din astea hause esti asa cum zic eu daca mai asculti si alte genuri e binisor dar nu bine..Asculti muzica instrumentala?

| Tynnna a răspuns (pentru anonim_4396):

Am zis orice. unde scrie k nu ascult rock? daca imi place melodia nu conteaza ce gen este. am omis sa spun.nu ascult manele. la unele "chefuri" se intampla sa ascult inevitabil si asta e. nu ma deranjeaza. Muzica house e preferata mea, dar nu orice zgarieturi pe creier.Eu nu sunt genul de persoana care, daca aude o melodie super, dar care nu e house, zice ca e urata. Oricum, ideea mea este ca nu trebuie sa ne faci distrusi daca nu avem preferintele tale.

| VannesaMQeen explică (pentru anonim_4396):

Ascult rock, chiar imi place foarte mult : Evanescence; Us from outside etc. Dar eu am spus pentru banchet muzica de dans, nu pot sa le bag rock la profesori sau hip-hop happy

| VannesaMQeen explică (pentru anonim_4396):

Ascult ROCK; Dar nu la banchet maa, ca imi trebuie muzica de dans... Cititi intrebarea si apoi dati'va cu parerea big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru VannesaMQeen):

Se poate dansa pe rock..deci habar nu ai. exista si cluburi de rock.

| anonim_4396 a răspuns (pentru VannesaMQeen):

Daca vrei neaparat si o tii pe a ta iti recomand dubstep